Oranjewoud Festival

Contact

Oranjewoud Festival

Algemeen

Stichting Oranjewoud Festival
Fok 78
8441 BR Heerenveen
E-mail contact@oranjewoudfestival.nl
Website www.oranjewoudfestival.nl


Zakelijk
Harm Witteveen, zakelijk leider
E-mail zakelijk@oranjewoudfestival.nl

Artistiek
Yoram Ish-Hurwitz, artistiek leider
E-mail artistiek@oranjewoudfestival.nl

Productioneel
Johan de Vries, hoofd productie
E-mail productie@oranjewoudfestival.nl

De Proeftuin
Anne Madrid y Lopez, coördinatie
E-mail proeftuin@oranjewoudfestival.nl

Marketing & communicatie
Franca Klaus (De Kippen), marketing & communicatie
E-mail pr@oranjewoudfestival.nl

Vrijwilligers
Nanda Tuinstra, coördinatie
E-mail vrijwilligers@oranjewoudfestival.nl

Stichting Vrienden Oranjewoud Festival

Fok 78
8441 BR Heerenveen
E-mail vrienden@oranjewoudfestival.nl